Radzimy bezpłatnie!

Data publikacji: 3 kwietnia 2013

Około 100 osób miesięcznie przyjmuje działające w Starostwie Powiatowym Biuro Bezpłatnych Porad Prawnych. Biuro działa od blisko czterech lat. To miejsce, gdzie osoby, których nie stać na kosztowną poradę prawną, zasięgnąć mogą jej bezpłatnie. Być może dlatego zainteresowanie usługami prowadzonymi przez Biuro Porad Prawnych jest tak ogromne. Zakres porad obejmuje prawo cywilne, prawo pracy, prawo rodzinne, spadkowe, spółdzielcze i inne sprawy. Porady udzielane są dwa razy w tygodniu: w poniedziałki i czwartki w godzinach od 17.00 do 20.00, po uprzednim uzgodnieniu terminu. Zapisy przyjmowane są w Wydziale Strategii, Promocji i Sportu, ul. Sienkiewicza 16, pok. 102, tel.: 32/381-87-50, 52 lub 53.