Zawody w ujeżdżeniu

Data publikacji: 8 kwietnia 2013

Pod patronatem starosty Lucyny Ekkert odbyły się w Ośrodku Jeździeckim w Zbrosławicach, w ostatni weekend, Halowe Zawody Ogólnopolskie i Międzynarodowe CDN oraz Halowe Zawody Regionalne w ujeżdżeniu. Zawody są jedną z największych tego typu imprez w Polsce. Najbardziej widowiskową atrakcję stanowią co roku konkursy KÜR a głównie konkursy klasy GRAND PRIX KÜR, gdzie jeźdźcy wykonują programy dowolne w takt przygotowanej przez siebie muzyki. Nagrody zwycięzcom mistrzostw wręczał Marian Szukalski, członek Zarządu Powiatu. Organizatorem zawodów był Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice. Wyniki zawodów znaleźć można na stronie internetowej Ośrodka Jeździeckiego w Zbrosławicach.