Targi Edukacyjne

Data publikacji: 9 kwietnia 2013

W Tarnogórskim Centrum Kultury wczoraj i dziś odbywały się Targi Edukacyjne, organizowane przez Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach, w ramach VIII Tarnogórskiego Forum Oświatowego. Przygotowane przez szkoły ponadgimnazjalne stoiska wystawowe zwiedzać można było w holu głównym i sali baletowej TCK. Targi jak co roku odwiedziła komisja oceniająca (Marian Szuklaski – członek Zarządu Powiatu i Elżbieta Susek – naczelnik Wydziału Edukacji), która wyłoni zwycięzców konkursu na „Najciekawsze stoisko wystawowe”. Zwycięzcy odbiorą nagrody podczas podsumowania imprezy, które odbędzie się tradycyjnie w Starostwie Powiatowym. Podczas Targów Edukacyjnych w szkołach ponadgimnazjalnych odbywały się dni otwarte dla gimnazjalistów, podczas których uczniowie mogli zwiedzić swoje przyszłe szkoły, wziąć udział w organizowanych przedsięwzięciach, w pokazach multimedialnych, fizycznych itp.