Spotkanie Powiatowej Rady Działalnosci Pożytku Publicznego

Data publikacji: 12 kwietnia 2013

11 kwietnia w Starostwie Powiatowym w Tarnowskich Górach odbyło się pierwsze posiedzenie członków Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Tarnowskich Górach, powołanej na lata 2013-2015. Na spotkaniu przedstawiono nowo wybranych członków: przedstawiciela Rady Powiatu w Tarnowskich Górach Kazimierza Gwoździa, przedstawicieli Zarządu Powiatu w Tarnowskich Górach Mariana Szukalskiego i Andrzeja Elwarta oraz delegatów organizacji pozarządowych: Anielę Jany ze Stowarzyszenia Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych w Tarnowskich Górach, Gracę Krystynę z Uczniowskiego Klubu Sportowego „Orzeł” Miedary, Urszulę Lubos z Misji Charytatywnej Ziemi Tarnogórskiej „Integracja”, Alicję Lukoszek ze Stowarzyszenia Pomocy Chorym Psychicznie w Tarnowskich Górach, Agatę Mazur ze Stowarzyszenia Hospicjum Królowej Pokoju w Tarnowskich Górach oraz Jacka Gerlicha ze Stowarzyszenia Miłośników Nakła Śląskiego im. Jana Bursiga.
Podczas spotkania w głosowaniu jawnym zwykłą większością głosów wybrano Przewodniczącą Rady Anielę Jany, Wiceprzewodniczącego Rady Jacka Gerlicha oraz Sekretarza Alicję Lukoszek. Zaproponowano plan pracy Rady oraz sposób informowania członków o podejmowanych działaniach. Ustalono termin kolejnego spotkania na 25 kwietnia br. o godzinie 16.00.