Cezary Baryłko nowym skarbnikiem

Data publikacji: 16 kwietnia 2013

Powiat Tarnogórski ma nowego skarbnika, jest nim Cezary Baryłko. Uchwałę w tej sprawie podjęła 15 kwietnia Rada Powiatu w Tarnowskich Górach. Cezary Baryłko jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Od 1981 roku pracował w służbach finansowo – księgowych takich instytucji jak Kopalnia Węgla Kamiennego Jowisz w Wojkowicach i Fabryka Obuwia ButBędzin. Przez 14 ostatnich lat pełnił funkcję skarbnika w Starostwie Powiatowym w Będzinie.