Targi Pracy

Data publikacji: 16 kwietnia 2013

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach zaprasza dziś – 16 kwietnia na Targi Pracy, które odbędą się w godzinach od 10.00 do 12.00 w Tarnogórskim Centrum Kultury (ul. Sobieskiego 7, Tarnowskie Góry). Organizatorzy jak co roku zaprosili na targi przedstawicieli lokalnych pracodawców, reprezentantów Młodzieżowych Biur Pracy, uczelni wyższych, jednostek szkolących, śląskich urzędów pracy, agencji pośrednictwa pracy i pracy tymczasowej, a także specjalistów z instytucji współpracujących i działających na lokalnym rynku pracy.

Targi Pracy to doskonała okazja do bezpośredniego spotkania osób zainteresowanych podjęciem zatrudnienia z grupą pracodawców zainteresowanych pozyskaniem kandydatów do pracy.
Zaproszone uczelnie wyższe czy jednostki szkolące prezentując możliwości podniesienia lub uzupełnienia własnych kwalifikację poprzez kontynuację nauki na wybranym przez siebie kierunku lub wybór specjalistycznego kursu.
Przez cały czas trwania targów do dyspozycji uczestników będą doradcy zawodowi zatrudnieni w Urzędzie Pracy, którzy pomogą w sporządzeniu CV, podania o pracę bądź poinstruują jak poszukiwać zatrudnienia na zmieniającym się rynku pracy.
Tarnogórski PUP będzie też wraz z Powiatowym Urzędem Pracy w Bytomiu współorganizatorem targów pracy, które odbędą się 24 kwietnia (10.00 – 13.00) w Centrum Handlowym Agora w Bytomiu przy Placu Kościuszki 1.