Najlepsi dzielnicowi nagrodzeni

Data publikacji: 18 kwietnia 2013

17 kwietnia w Komendzie Powiatowej Policji w Tarnowskich Górach odbyło się podsumowanie konkursu na „Najlepszego dzielnicowego 2012 roku”. Dyplomy laureatom konkursu wręczyła Starosta Lucyna Ekkert.

Konkurs trwał przez dwa miesiące – od lutego do marca br. Głosowanie odbywało się za pośrednictwem elektronicznej ankiety umieszczonej na stronie internetowej policji. Ankiety można było również wrzucać do specjalnie przygotowanych skrzynek znajdujących się w komendzie i komisariatach. Podczas dwóch miesięcy oddano łącznie prawie 3000 głosów na wszystkich 31 dzielnicowych. Dzielnicowi oceniani byli tylko i wyłącznie na podstawie oddanych głosów.

Komendant Powiatowy Policji podinsp. Andrzej Wystalski wyróżnił pięciu dzielnicowych, którzy w głosowaniu zdobyli najwięcej głosów.

1. miejsce – sierż. Sebastian Golicz z Komisariatu Policji w Radzionkowie,
2. miejsce – asp. Stanisław Kotwin z Komisariatu Policji w Kaletach,
3. miejsce – asp.szt. Adam Ćwieląg z Komisariatu Policji w Tworogu,
4. miejsce – mł. asp. Michał Brzezina z Komisariatu Policji w Pyrzowicach,
5. miejsce – asp.szt. Sławomir Radwan z Rewiru Dzielnicowych KPP Tarnowskie Góry.

Jednym z wielu zadań Policji jest zapewnienie bezpieczeństwa publicznego, między innymi poprzez budowanie i utrzymywanie więzi ze społeczeństwem. Ogromną rolę odgrywają w tym zakresie policjanci pionu prewencji, wśród których znajdują się dzielnicowi.
Policja serdecznie dziękuje wszystkim osobom, które brały udział w rankingu poprzez głosowanie w niniejszej ankiecie