Od zmroku do świtu

Data publikacji: 18 kwietnia 2013
Herb Powiatu Tarnogórskiego

Zapraszamy do Galerii ArtPark, mieszczącej się w Parku Wodnym w Tarnowskich Górach na wystawę fotografii Henryka Białego, zatytułowaną „Od zmroku do świtu”. Henryk Biały jest członkiem Tarnogórskiego Oddziału PTTK, organizatorem i uczestnikiem wielu wypraw, imprez i wycieczek turystyczno – krajoznawczych. Świat przemierza zawsze z aparatem fotograficznym, który towarzyszy mu w wyprawach rowerowych, pieszych, także innymi pojazdami. Fotografuje nad morzem, na nizinach i w górach.

Zapraszamy do Galerii ArtPark, mieszczącej się w Parku Wodnym w Tarnowskich Górach na wystawę fotografii Henryka Białego, zatytułowaną „Od zmroku do świtu”. Henryk Biały jest członkiem Tarnogórskiego Oddziału PTTK, organizatorem i uczestnikiem wielu wypraw, imprez i wycieczek turystyczno – krajoznawczych. Świat przemierza zawsze z aparatem fotograficznym, który towarzyszy mu w wyprawach rowerowych, pieszych, także innymi pojazdami. Fotografuje nad morzem, na nizinach i w górach. Zdjęcia przekazane na wystawę ukazują krajobraz i obiekty zwiedzane w czasie zachodzącego słońca i po jego zachodzie, czyli, od zmroku do i do świtu. Również te przy oświetleniu sztucznym.
Organizatorem wystawy jest Wydział Strategii, Promocji i Sportu Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach oraz Park Wodny w Tarnowskich Górach.

Call Now ButtonZadzwoń teraz