Otwarcie sezonu motocyklowego

Data publikacji: 19 kwietnia 2013

Klub 22 mieszczący się przy ul. Czarnohuckiej 22 w Tarnowskich Górach zaprasza na otwarcie sezonu motocyklowego 2013 czyli VIII Rajd Motocyklowy. Z tej okazji Klub 22 zaprasza motocyklistów, właścicieli pojazdów zabytkowych, skuterowców i motorowerzystów na trasę liczącą 66 kilometrów! Otwarciu motocyklowego sezonu towarzyszyć będą koncerty.

26.04. PIĄTEK
20.00 koncert free jazzowego POCKET CORNER (Norwegia)

28.04. NIEDZIELA
09.00-10.45 rejestracja załóg rajdowych (ilość miejsc ograniczona)

26.04. PIĄTEK
20.00 koncert free jazzowego POCKET CORNER (Norwegia)

28.04. NIEDZIELA
09.00-10.45 rejestracja załóg rajdowych (ilość miejsc ograniczona)
11.00-16.00 rajd sprawnościowy – trasa Miasteczko Śl. – Kalety – Tworóg – Tarnowskie Góry, od 14.00 konkursy, konkurencje sportowe, zabawy dla dzieci i młodzieży, motopokazy, wystawa pojazdów zabytkowych
13.30 koncert zespołu CLUMSY WARLOCKS
16.00 koncert zespołu ASH’n’BEHER
17.00 oficjalne zakończenie rajdu i rozdanie nagród

Imprezę wspierają: studio urody PATIO, firma KORAL, tarnogórska GALERIA FITNESSU, PARK WODNY Tarnowskie Góry, salon fryzur LE PRESTIGE, ubezpieczyciel PZU, salon MOTOMODA24.PL, firma SPECOL, firma MOTOTREND , salon meblowy MEKONA, auto naprawa PIOTR CZAK, szkoła jazdy XXL, firma OMNIBUS, stacja kontroli pojazdów BOMAR.

Patronat medialny nad imprezą sprawuje tygodnik GWAREK a o bezpieczeństwo uczestników zadba Komenda Powiatowa Policji.

Imprezie patronują: Urząd Miasta Tarnowskie Góry, Urząd Miasta Miasteczko Śląskie, Urząd Miasta Kalety, Urząd Gminy Tworóg, Stowarzyszenie Inicjatywa Obywatelska.

Strona klubu: www.klub22.art.pl