Laureaci Nagrody „Orła i Róży” wybrani

Data publikacji: 24 kwietnia 2013

Rada Powiatu w Tarnowskich Górach wyłoniła tegorocznych laureatów nagrody „Orła i Róży”.

Za działania na rzecz propagowania i wspierania rozwoju sportu wyróżniono Towarzystwo Sportowe „Gwarek”, z kolei za krzewienie kultury i folkloru regionu, kształtowanie postaw obywatelskich oraz przywiązanie do tradycji nagrodę przyznano Zespołowi Pieśni Tańca „Mały Śląsk”.

Nagrody wręczone zostaną laureatom 7 maja br. podczas sesji Rady Powiatu.

Nagrody wręczone zostaną laureatom 7 maja br. podczas sesji Rady Powiatu.