Targi pracy w „Agorze”

Data publikacji: 24 kwietnia 2013

24 kwietnia, w Centrum Handlowym Agora zorganizowano Targi Pracy. To inicjatywa dwóch Powiatowych Urzędów Pracy: w Bytomiu oraz Tarnowskich Górach. Spotkania z pracodawcami odbywały się na trzecim poziomie galerii. Na targach zaprezentowało się około 70 firm z różnych branż m.in. handlowej, technicznej, budowlanej i finansowej. Swoją ofertę skierowali zarówno do osób aktywnie poszukujących pracy, jak i tych, którzy chcieliby się przekwalifikować lub poznać możliwości współpracy ze strony przyszłych pracodawców. Targi otworzyli: starosta Lucyna Ekkert oraz prezydent Bytomia Damian Bartyla.