Logotyp Ucze sie w TG

Starosta Tarnogórski oraz Burmistrz Miasta Tarnowskie Góry zapraszają na obchody Święta Narodowego Konstytucji 3 Maja. Obchody rozpocznie o godz. 10.00 msza święta w intencji Ojczyzny i Powiatu Tarnogórskiego, odprawiona w kościele pw. św. Apostołów Piotra i Pawła. Po mszy, tradycyjnie już, przewidziano przemówienia przedstawicieli władz powiatu, miasta i zaproszonych gości. O godz. 11.30 na tarnogórskim Rynku wysłuchać będzie można koncertu w wykonaniu Tarnogórskiej Orkiestry Dętej.