Nowa hala sportowa w Krupskim Młynie

Data publikacji: 30 kwietnia 2013

W Krupskim Młynie 30 kwietnia otwarto nową, pełnowymiarową halę sportową. Nowoczesna sala mieści się przy Zespole Szkół. W uroczystym otwarciu hali udział wzięli m.in. starosta Lucyna Ekkert, wicestarosta Andrzej Elwart, poseł Tomasz Głogowski, wicewojewoda śląski Andrzej Pilot, były marszałek województwa Adam Matusiewicz i radny Sejmiku Województwa Śląskiego Gustaw Jochlik. Władze gminy na budowę hali pozyskały 2 mln 120 tys. zł z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej Ministerstwa Sportu. To około dwie trzecie kosztów, jakie wydatkowano na stworzenie obiektu.