Nowy punkt paszportowy

Data publikacji: 7 maja 2013
Herb Powiatu Tarnogórskiego

Kompleksową obsługą formalności związanych z paszportami od 7 maja zajmuje się punkt paszportowy Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego, znajdujący się w siedzibie Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach. W biurze można zarówno złożyć wniosek o wydanie paszportu i paszportu tymczasowego, jak i odebrać gotowy dokument. Punkt uroczyście otworzyli: wicewojewoda Andrzej Pilot, Magdalena Szewczuk – Szturc – dyrektor Wydziału Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego, starosta Lucyna Ekkert, wicestarosta Andrzej Elwart i radny Zdzisław Czapla.

Kompleksową obsługą formalności związanych z paszportami od 7 maja zajmuje się punkt paszportowy Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego, znajdujący się w siedzibie Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach. W biurze można zarówno złożyć wniosek o wydanie paszportu i paszportu tymczasowego, jak i odebrać gotowy dokument. Punkt uroczyście otworzyli: wicewojewoda Andrzej Pilot, Magdalena Szewczuk – Szturc – dyrektor Wydziału Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego, starosta Lucyna Ekkert, wicestarosta Andrzej Elwart i radny Zdzisław Czapla. Punkt zlokalizowany jest w budynku Starostwa Powiatowego przy ul. Karłuszowiec 5 w Tarnowskich Górach, w pokoju nr 12a (parter). Punkt czynny jest w poniedziałki, środy i czwartki w godzinach od 7.30 do 15.30, we wtorki w godzinach od 7.30 do 17.00, a w piątki od 7.30 do 14.00. Telefon do punktu paszportowego to: 32/ 381-37-92.
Odbiór paszportów zrealizowanych na podstawie wniosków złożonych do dnia 6 maja 2013 r. w dotychczas funkcjonującym Terenowym Punkcie Paszportowym w Tarnowskich Górach będzie możliwy w Terenowej Delegaturze Paszportowej w Bytomiu przy ul. Wrocławskiej 122.

Call Now ButtonZadzwoń teraz