Podsumowanie Festiwalu Artystycznego

Data publikacji: 9 maja 2013

Dzisiaj o godz. 15.00 w Tarnogórskim Centrum Kultury odbędzie się uroczyste podsumowanie i prezentacje laureatów festiwalu artystycznego dzieci i młodzieży, który 16 kwietnia br odbył się w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury im. Henryka Jordana przy ul. Gliwickiej 36. Wstęp na to wydarzenie jest darmowy.

Aby nadać Uroczystej Gali należytą oprawę, dzięki uprzejmości Dyrektora TCK i pracowników tej instytucji, podsumowanie zostanie zorganizowane w nowoczesnej sali widowiskowej TCK-u. W programie przewidziano występy laureatów, a także uroczyste wręczenie dyplomów, podziękowań i nagród.

Na scenie zaprezentują się zdobywca Grand Prix Festiwalu – zespół instrumentalny pod opieką Dyrektora PMDK Jacka Pieczyka oraz zdobywcy I miejsc w kategoriach: taniec, muzyka i teatr wyłonieni przez Jury podczas Festiwalu.