Tort wójta

Data publikacji: 15 maja 2013

W ramach realizowanego przez Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach projektu „Tarnogórski od kuchni” powstał drugi materiał filmowy. Tym razem zobaczyć można jak przygotować tort czekoladowo – orzechowy. Autorem słodkiego przysmaku jest wójt Zbrosławic – Wiesław Olszewski. „Tarnogórski od kuchni” to tytuł cyklu filmików promujących kuchnię regionalną. Potrawy przygotowywać będą między innymi znane osoby oraz koła gospodyń wiejskich z terenu naszego powiatu. Filmy oglądać można na stronie internetowej www.tarnogorski.pl i facebookowym profilu Starostwa Powiatowego. Zapraszamy!

FILM TORT CZEKOLADOWO – ORZECHOWY