Datownik z CKŚ

Data publikacji: 17 maja 2013

Od 15 maja do 15 czerwca Główny Urząd Pocztowy w Tarnowskich Górach stempluje znaczki okolicznościowym datownikiem z wizerunkiem Centrum Kultury Śląskiej. Tym datownikiem można będzie podstemplować znaczek okolicznościowy (limitowany) z wizerunkiem Pałacu w Nakle Śląskim w czasie wernisażu wystawy filatelistycznej Mariana Brońca. Wernisaż odbędzie się w siedzibie Centrum Kultury Śląskiej 8 czerwca 2013 r. o godzinie 12.00. Natomiast w najbliższych dniach w CKŚ rozpocznie się sprzedaż pocztówek z aktualnymi zdjęciami z Pałacu, co daje możliwość uzyskania na wernisażu kolekcjonerskiej gratki – kompletu: znaczek + stempel + pocztówka. Już dziś serdecznie zapraszamy!