Wyniki konkursu ofert

Data publikacji: 17 maja 2013

13 maja 2013 roku Zarząd Powiatu w Tarnowskich Górach przyjął uchwałę nr 268/1305/2013 w sprawie rozstrzygnięcia konkursu ofert na zadania publiczne Powiatu Tarnogórskiego w dziedzinie nauki, szkolnictwa wyższego, edukacji, oświaty i wychowania. Zestawienie projektów dofinansowanych w otwartym konkursie ofert na zadania publiczne Powiatu Tarnogórskiego w roku 2013 w dziedzinie nauki, szkolnictwa wyższego, edukacji, oświaty i wychowania znajduje się w załączniku.