Strażackie święto

• st. bryg. Ryszard Świderski
  • st. bryg. Sławomir Rak
  • mł. bryg. Grzegorz Twardawa

• 17 maja w Pałacu w Rybnej odbyły się powiatowe uroczystości związane z Dniem Strażaka. Zebrani strażacy, zarówno zawodowi, jak i ci z jednostek ochotniczych złożyli raport przedstawicielowi Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego. Spotkanie, jak co roku, było okazją do wręczenia strażackich awansów i odznaczeń. Starosta Lucyna Ekkert wręczyła 18 strażakom nagrody za szczególne zaangażowanie w służbie oraz wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych. Wyróżnieni zostali:

• st. bryg. Ryszard Świderski
    • st. bryg. Sławomir Rak