Pomóż szkole w Ziemięcicach wygrać boisko!

Data publikacji: 24 maja 2013

Szkoła Podstawowa w Ziemięcicach, w gminie Zbrosławice, jako jedyna z terenu naszego powiatu bierze udział w konkursie „Kolorowe boiska… czyli Szkolna Pierwsza Liga”. Każdy z Państwa może pomóc placówce w wygraniu wielofunkcyjnego boiska. Wystarczy wejść na stronę www.koloroweboiska.pl i oddać głos na pracę konkursową. Głosować można codziennie od 23 maja do 23 czerwca 2013 r.

Szkoła Podstawowa w Ziemięcicach liczy obecnie 67 uczniów. Otoczenie szkoły stanowi ogród. Szkoła funkcjonuje od ponad 135 lat. Jest miejscem bezpiecznym, przyjaznym uczniom. Jako jedyna szkoła w gminie Zbrosławice bierze udział w akcji „Cała polska czyta dzieciom”. Zdobyła tytuł „Szkoły z klasą”, uczestniczy w projekcie „Szkoła bez przemocy” oraz innych projektach rządowych i unijnych. Szkoła prowadzi liczne zajęcia pozalekcyjne. Wśród nich jest Szkolny Klub Sportowy, w którym biorą udział uczniowie od I do VI klasy.
Rozwijają swoje umiejętności sportowe i chętnie uczestniczą w konkursach i zawodach sportowych, w których osiągają czołowe miejsca oraz wyróżnienia.
Zagłosuj i pomóż szkole wygrać wielofunkcyjne boisko!