Niezdarzańskie świętowanie

Data publikacji: 27 maja 2013

25 maja w Niezdarze w gminie Ożarowice odbyła się uroczystość poświęcenia samochodu strażackiego powiązana z promocją książki autorstwa Agnieszki Zielińskiej „Niezdara miejscowość pogranicza – życie i dorobek kulturowy”. List gratulacyjny w imieniu Starosty Tarnogórskiego Lucyny Ekkert, na ręce prezesa OSP w Niedzarze Janusza Puzy, przekazał radny Rady Powiatu Zdzisław Czapla. Radny podziękował również Aurelii Gnacik za ogromny wkład pracy włożony w zgromadzenie materiałów do książki, opracowanej wspólnie z Agnieszką Zielińską.