Uczniowie „Mechanika” na praktykach w partnerskim powiecie

Data publikacji: 28 maja 2013

12 uczniów Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Tarnowskich Górach przebywa obecnie na praktykach zawodowych w trzech niemieckich firmach, działających w naszym zaprzyjaźnionym powiecie Erlangen – Höchstadt. Wyjazd uczniów był możliwy dzięki udziałowi szkoły w programie Leonardo da Vinci. – Mamy zaszczyt poinformować, iż w związku z zatwierdzeniem naszego drugiego projektu przez Agencję Narodową kolejna grupa uczniów wyjedzie na praktyki już jesienią – mówi Marcin Ślęzak, wicedyrektor Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących.