Powiatowa Reprezentacja Młodzieży w Warszawie

Data publikacji: 5 czerwca 2013
Herb Powiatu Tarnogórskiego

4 czerwca br. przedstawiciele Powiatowej Reprezentacji Młodzieży uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. W 53 osobowej wycieczce udział wzięli uczniowie z „Sempy”, „Chemika”, „Mechanika”, „Sorbony”, „Gastronomika”, „Plastyka”, „Budowlanki”, „Kolejarza” oraz Zespołu Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Radzionkowie wraz z opiekunami. W programie wycieczki znalazło się 3 godzinne zwiedzanie Centrum Nauki „Kopernik”, zwiedzanie Ogrodów Japońskich na dachu Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego a także Starówka i Zamek Królewski.

4 czerwca br. przedstawiciele Powiatowej Reprezentacji Młodzieży uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. W 53 osobowej wycieczce udział wzięli uczniowie z „Sempy”, „Chemika”, „Mechanika”, „Sorbony”, „Gastronomika”, „Plastyka”, „Budowlanki”, „Kolejarza” oraz Zespołu Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Radzionkowie wraz z opiekunami. W programie wycieczki znalazło się 3 godzinne zwiedzanie Centrum Nauki „Kopernik”, zwiedzanie Ogrodów Japońskich na dachu Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego a także Starówka i Zamek Królewski. Młodzież ku zadowoleniu opiekunów uznała wycieczkę za bardzo ciekawą i pouczającą. Ogrom wiedzy wyniesionej z doświadczeń przeprowadzonych w Centrum Techniki na długo pozostanie w ich głowach, zaś wspaniałe widoki z dachu Biblioteki Uniwersyteckiej utrwaliły w oczach uczestników wygląd takich obiektów jak Stadion Narodowy, Pałac Kultury i Nauki, Kościół św. Anny oraz wielu innych.

Wycieczka odbyła się w ramach programu Powiatowej Reprezentacji Młodzieży, przy finansowym wsparciu Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach.

Składamy serdeczne podziękowanie Staroście – Lucynie Ekkert i Zarządowi Powiatu za sfinansowanie kosztów przejazdu Powiatowej Reprezentacji Młodzieży do Warszawy, paniom Zofii Taborowskiej z I LO im. S. Sempołowskiej i Ewie Mann z Zespołu Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Radzionkowie za perfekcyjną organizację wycieczki oraz pani Joannie Lech-Boryczce – przedstawicielowi Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach a także nauczycielom i opiekunom za udział w wyjeździe, a młodzieży za stworzenie przemiłej atmosfery.

Tekst Jarosław Wesołek – opiekun PRM w „Chemiku”

Call Now ButtonZadzwoń teraz