Konkurs na najładniejszy balkon w Miasteczku Śląskim

Data publikacji: 10 czerwca 2013

Ogród, działkę, balkon mogą zgłaszać do konkursu właściciele lub użytkownicy obiektów. Zgłaszający powinien wyrazić zgodę na wizytę komisji konkursowej, wykonanie fotografii oraz na publikację wyników konkursu.

Pierwszy etap, polegający na przyjmowaniu zgłoszeń, potrwa do dnia 28 czerwca 2013 r. Karty zgłoszeniowe można pobrać z załącznika poniżej oraz w Urzędzie Miejskim w Miasteczku Śląskim, pokój nr 28. Etap drugi, czyli wizytacja komisji konkursowej i ocena zgłoszonych obiektów będzie miał miejsce w dniach 1-3 lipca br. Komisja oceniać będzie wrażenia estetyczne oraz pomysłowość i oryginalność rozwiązań.

W każdej z kategorii przewidziano trzy nagrody:

• I miejsce – 500 zł
  • II miejsce – 300 zł
  • III miejsce – 200 zł

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się w czasie trwania tegorocznych „Dni Miasteczka Śląskiego”.