Teatriada 2013

Data publikacji: 10 czerwca 2013

Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury im. H. Jordana zaprasza na „Teatriadę 2013”. W programie, podsumowującym działalność grup teatralnych, znajdą się trzy spektakle: „Julka Tuwima cuda i dziwy” Teatru Czary – Mary (pokaz: 13 czerwca o godz. 17.00 – ul. Sienkiewicza 8), „Gliniane serca” w wykonaniu grupy starszej (pokaz: 11 czerwca o godz. 17.00 – ul. Gliwicka 36) oraz „Abecadłooo w przerwie spadłooo!” Grupy Teatralnej z Radzionkowa – Rojcy (pokaz: 12 czerwca o godz. 14.30 ul. Zofii Nałkowskiej 2 w Rojcy). Przewidziano ponadto występy recytatorów i teatralne niespodzianki dla widzów. Serdecznie zapraszamy!