Logotyp Ucze sie w TG

Drogie przyszłe mamy! Jeżeli chcecie poznać odpowiedzi na nurtujące was pytania, napisać i omówić plan porodu, poznać techniki relaksacyjne oraz ćwiczenia przydatne w czasie porodu zapoznać się i wybrać metodę znieczulenia do porodu, zdobyć wiedzę na temat opieki nad noworodkiem, porozmawiać z wykwalifikowaną kadrą lekarską, poznać nasz szpital, lekarzy i położne, nie czekajcie i zapiszcie się na zajęcia prowadzone w Szkole Rodzenia, działającej przy Wielospecjalistycznym Szpitalu Powiatowym im. B. Hagera w Tarnowskich Górach. Szczegóły na plakacie.