Wakacyjne Targi Pracy

Data publikacji: 20 czerwca 2013

Filia Młodzieżowego Biura Pracy Ochotniczych Hufców Pracy w Radzionkowie oraz Filia Młodzieżowego Biura Pracy w Ochotniczych Hufców Pracy w Tarnowskich Górach zapraszają na organizowane w dniu 27 czerwca 2013 roku Wakacyjne Targi Pracy.

Zachęcamy wszystkich poszukujących pracy do odwiedzania stanowisk firm oraz agencji, instytucji zajmujących się pośrednictwem pracy i zapoznania się z ich ofertami pracy zarówno w kraju, jak i za granicą. W targach wezmą udział firmy prywatne, Młodzieżowe Biura Pracy, Powiatowe Urzędy Pracy.

Targi odbędą się w siedzibie Młodzieżowego Biura Pracy w Radzionkowie przy ul. Kużaja 19, w godz. 10:00 – 12.00.

Serdecznie zapraszamy!