Grill i piosenki na podsumowanie

Data publikacji: 21 czerwca 2013
Herb Powiatu Tarnogórskiego

19 czerwca w Parku w Świerklańcu odbyło się spotkanie integracyjne, podsumowujące działalność Powiatowej Reprezentacji Młodzieży. Na zorganizowanej imprezie, w wakacyjnych już nastrojach, pojawili się uczniowie 11 szkół, dla których organem założycielskim jest powiat tarnogórski. Młodzieży towarzyszyli nauczyciele – opiekunowie z Powiatowej Reprezentacji Młodzieży. Po oficjalnym powitaniu przez Urszulę Onuchowską z Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego, przyszedł czas na piosenki śpiewane przy akompaniamencie gitarowym i delektowanie się kiełbaskami z grilla.

19 czerwca w Parku w Świerklańcu odbyło się spotkanie integracyjne, podsumowujące działalność Powiatowej Reprezentacji Młodzieży. Na zorganizowanej imprezie, w wakacyjnych już nastrojach, pojawili się uczniowie 11 szkół, dla których organem założycielskim jest powiat tarnogórski. Młodzieży towarzyszyli nauczyciele – opiekunowie z Powiatowej Reprezentacji Młodzieży. Po oficjalnym powitaniu przez Urszulę Onuchowską z Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego, przyszedł czas na piosenki śpiewane przy akompaniamencie gitarowym i delektowanie się kiełbaskami z grilla. Oprawę muzyczną przygotowała młodzież ze „Staszica”, a część „gillową” niezastąpiony „Gastronomik” wraz „Budowlanką” i „Sempą”.

Powiatowa Reprezentacja Młodzieży składa podziękowania Staroście Pani Lucynie Ekkert, Członkowi Zarządu Powiatu Panu Marianowi Szukalskiemu oraz Naczelnik Wydziału Edukacji Pani Elżbiecie Susek za wszelką pomoc i ma nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym 2013/2014 nasza organizacja spotka się również z życzliwą opieką merytoryczną i finansową władz Powiatu.

Nauczyciele i młodzież pozytywnie opiniują działalność Powiatowej Reprezentacji Młodzieży. Uczestnicy spotkania „grillowego” jednogłośnie stwierdzili, ze uczestnictwo w PRM dało im poczucie integracji z kolegami i koleżankami szkół ponadgimnazjalnych Powiatu. Możliwość udziału w cyklu atrakcyjnych spotkań organizowanych w ramach PRM była wyróżnieniem, źródłem wiedzy i odskocznią od codziennych obowiązków w szkole.

Call Now ButtonZadzwoń teraz