200 rocznica urodzin ks. Jana Bosko

Data publikacji: 24 czerwca 2013

W 2015 roku Salezjański Ośrodek Szkolno – Wychowawczy obchodzi jubileusz 200 rocznicy urodzin św. Jana Bosko, wychowawcy, ojca i nauczyciela młodzieży. Jednym z elementów, który ma pomóc w przygotowaniu przeżycia tego znaczącego wydarzenia jest peregrynacja relikwii ks. Bosko do ośrodków salezjańskich na całym świecie. W tarnogórskim Salezjańskim Ośrodku Szkolno – Wychowawczym relikwie ks. Bosko goszczą dziś – 24 czerwca oraz jutro. Z tej okazji w szkole odbywają się specjalne uroczystości, w których udział wzięli: Marian Szukalski – członek Zarządu Powiatu oraz Elżbieta Susek – naczelnik Wydziału Edukacji. Szczegóły na załączonym plakacie.