„Drogowskaz na przedsiębiorczość” – dodatkowy nabór uczestników

Data publikacji: 24 czerwca 2013

W związku z niewyłonieniem w ramach przeprowadzonego naboru odpowiedniej grupy uczestników należących do poszczególnych grup docelowych Inkubator Przedsiębiorczości w Tarnowskich Górach ogłasza dodatkowy nabór uczestników projektu „Drogowskaz na przedsiębiorczość” obejmujący 10 osób, w tym: 2 osoby niepełnosprawne, 6 osób w wieku 50+, 2 osoby w wieku 50+, jednocześnie należące do grupy osób niepełnosprawnych. W przypadku niewyłonienia odpowiedniej grupy docelowej po uwagę brane będą zgłoszenia pozostałych osób.

Projekt skierowany jest do osób chcących rozpocząć działalność gospodarczą zamieszkujących na terenie podregionu bytomskiego (Bytom, Piekary Śląskie, powiat tarnogórski, powiat lubliniecki). Dokumenty rekrutacyjne można składać w terminie:
13 – 26 czerwca 2013 r.w dni robocze w godzinach 08.00-15.00 w biurze projektu lub wysłać pocztą tradycyjną/kurierem.

Dokumenty rekrutacyjne znaleźć można TUTAJ.