Konkurs „Lato 2013”

Data publikacji: 24 czerwca 2013

Zespół Szkół Budowlano – Architektonicznych w Tarnowskich Górach ogłosił wakacyjny konkurs „Lato 2013”. W konkursie mogą brać udział wszyscy uczniowie szkół powiatu tarnogórskiego, którzy wypełnią formularz konkursowy w terminie do 30 września 2013 roku i dostarczą do szkoły. Konkurs polega na udzieleniu odpowiedzi na 21 pytań konkursowych, które wymagają odwiedzenia podczas wakacji znanych miejsc miasta Tarnowskie Góry i odszukania w nich pewnych obiektów. Ogłoszenie wyników nastąpi 8 października. W konkursie przewidziano aż 15 nagród, w tym: aparat fotograficzny, odtwarzacze mp3 i mp4, flash disc USB, czytniki kart pamięci, książki, karnety, przewodniki, mapy, płyty, pocztówki inne. Jednym z fundatorów nagród jest Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach. Szczegółowe informacje na stronie Zespołu Szkół Budowlano – Architektonicznych w Tarnowskich Górach.