Rozstrzygnięcie konkursu

Data publikacji: 24 czerwca 2013

24 czerwca 2013 roku Zarząd Powiatu w Tarnowskich Górach przyjął uchwałę nr 281/1377/2013 w sprawie rozstrzygnięcia konkursu ofert na realizację zadań publicznych Powiatu Tarnogórskiego w 2013 roku w dziedzinie ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego. Zestawienie projektów dofinansowanych w otwartym konkursie ofert na zadania publiczne Powiatu Tarnogórskiego w roku 2013 w dziedzinie ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego znajduje się w załączniku.