Pozwolenie na budowę: budynku stacji kontrolno – badawczej wraz z rozbudową sieci wodociągowej w Krupskim Młynie

Data publikacji: 2 lipca 2013

Starosta Tarnogórski zawiadamia, że na wniosek NITROERG S.A. Bieruń, Plac Alfreda Nobla 1, lokalizacja działalnosci przy ul. Zawadzkiego 1 w Krupskim Młynie, wydano dnia 19 czerwca 2013r. decyzję administracyjną o numerze 827/13 zatwierdzającą projekt budowlany i udzielającą pozwolenia na budowę: budynku stacji kontrolno – badawczej wraz z wewnętrznymi instalacjami, bezodpływowym zbiornikiem kanalizacji sanitarnej wraz z rozbudową sieci wodociągowej, zlokalizowanych na działkach numer 24/1, 26/1 i 27/2 w Krupskim Młynie przy ul. Zawadzkiego 1.

Więcej na stronach BIP: