Policyjne święto

Data publikacji: 11 lipca 2013

11 lipca w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach odbyła się akademia z okazji święta policji. Podczas uroczystości, tradycyjnie już, wręczono policjantom akty mianowania na wyższe stopnie policyjne. W spotkaniu uczestniczyli: wicewojewoda Andrzej Pilot, wicestarosta Andrzej Elwart, członek Zarządu Powiatu Marian Szukalski oraz. przedstawiciele samorządów i służb mundurowych z terenu powiatu.

Specjalne wyróżnienie starosty Lucyny Ekkert otrzymał mł. asp. Piotr Skolik, specjalista Zespołu ds. Zarządzania Kryzysowego Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Tarnowskich Górach. Gratulacje i życzenia na ręce nadkomisarza Andrzej Wystalskiego dla wszystkich policjantów, w imieniu Zarządu Powiatu, przekazał wicestarosta Andrzej Elwart.