Pozwolenie na budowę: kanalizacji wraz z przepompowniami w Ożarowicach w ciągu ulicy Tarnogórskiej i ulicy Oparowej

Data publikacji: 30 lipca 2013

Starosta Tarnogórski zawiadamia, że na wniosek Gminy Ożarowice, 42-625 Ożarowice ul. Dworcowa 15 wydano dnia 18 lipca 2013r. decyzję administracyjną o numerze 1020/13 zatwierdzającą projekt budowlany i udzielającą pozwolenia na budowę: kanalizacji wraz z przepompowniami w Ożarowicach w ciągu ulicy Tarnogórskiej i ulicy Oparowej.
Więcej na stronach BIP:

Więcej na stronach BIP: