Integracyjny rajd po raz czwarty!

Data publikacji: 6 sierpnia 2013

Rada Dzielnicy Tarnowskie Góry Śródmieście Centrum zaprasza 31 sierpnia na IV Tarnogórski Integracyjny Rajd Rowerowy Osób Niepełnosprawnych. Impreza rozpocznie się o godz. 9.00 na tarnogórskim Rynku. Następnie zaplanowano przejazd rowerami do Świerklańca. W programie rajdu znalazły się także: piknik, gry i zabawy z nagrodami, przejazdy trasą rowerową po parku w Świerklańcu oraz wycieczka do Ogrodu Śląskiego Antoniego Żurka. Wśród licznych osób, które objęły imprezę honorowym patronatem, znalazła się starosta Lucyna Ekkert.

Zapisy przyjmowane są do 20 sierpnia pod numerem telefonu: 507 052 462 (Marek Breguła).