Święto Wojska Polskiego

Data publikacji: 14 sierpnia 2013

W 5 Tarnogórskim Pułku Chemicznym im. gen. bryg. Leona Berbeckiego w Tarnowskich Górach 13 sierpnia odbyły się uroczystości związane ze Świętem Wojska Polskiego. W obchodach wojskowego święta udział wziął m.in. Marian Szukalski – Członek Zarządu Powiatu Tarnogórskiego, który w imieniu władz powiatu złożył na ręce Dowódcy życzenia dla wszystkich żołnierzy:

Z okazji Święta Wojska Polskiego składam na Pana ręce dla wszystkich żołnierzy pełniących służbę w tarnogórskim Garnizonie oraz pracowników cywilnych wojska serdeczne życzenia.

Święto Wojska Polskiego jest wyrazem hołdu dla tradycji i dorobku polskiego oręża dlatego składam podziękowania za Państwa pełną poświecenia służbę, za codzienne zaangażowanie i poświęcenie dzięki któremu nasza Ojczyzna jest bezpieczna. Życzę wszystkim, którzy mają swój udział w budowaniu nowoczesnej i gotowej na wszystkie wyzwania armii – aby ich codzienny trud, rzetelny wysiłek oraz profesjonalne wykonywanie obowiązków przekładały się na wymierne sukcesy, doceniane przez przełożonych, ale przede wszystkim przez społeczeństwo. Niech służba ojczyźnie przynosi Wam wszystkim codzienne zadowolenie i zasłużone uznanie.

Jednocześnie składam Państwu i Waszym rodzinom życzenia wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.