„10 spojrzeń”

Data publikacji: 26 sierpnia 2013
Herb Powiatu Tarnogórskiego

Poszukiwanie spuścizny po trzech kulturach współżyjących ze sobą na Ziemi Tarnogórskiej, poetyckie i barwne impresje na temat przyrody, bajkowo-senne fotografie rzeźb i płaskorzeźb, chęć zatrzymania chwili, sentymentalne oblicze miejskiej przestrzeni czy wreszcie pokłon w kierunku historii … Wszystko to odnaleźć można w fotografiach prezentowanych obecnie w Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim. Ekspozycja zatytułowana „10 spojrzeń” czynna będzie do 10 września i stanowi efekt współpracy CKŚ ze Związkiem Polskich Artystów Fotografików Okręg Śląski.

Poszukiwanie spuścizny po trzech kulturach współżyjących ze sobą na Ziemi Tarnogórskiej, poetyckie i barwne impresje na temat przyrody, bajkowo-senne fotografie rzeźb i płaskorzeźb, chęć zatrzymania chwili, sentymentalne oblicze miejskiej przestrzeni czy wreszcie pokłon w kierunku historii … Wszystko to odnaleźć można w fotografiach prezentowanych obecnie w Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim. Ekspozycja zatytułowana „10 spojrzeń” czynna będzie do 10 września i stanowi efekt współpracy CKŚ ze Związkiem Polskich Artystów Fotografików Okręg Śląski. Autorami prac są: Malwina de Brade, Jolanta Rycerska, Jagna Olejnikowska, Katarzyna Łata-Wrona, Leszek Żurek, Andrzej Dudek Durer, Michał Cała, Marek Wesołowski, Józef Wolny, Krzysztof Miller .
Wystawa wypełnia dwie sale Centrum, a zatem znakomicie wpisuje się w spory obszar wystawienniczy pałacu. Już teraz zapraszamy wszystkich na finisaż wystawy, który odbędzie się w sobotę 7 września o godzinie 16.00. Prócz obecności artystów, uroczystości będzie towarzyszyć pewna niespodzianka!

Call Now ButtonZadzwoń teraz