Chwalimy się chodnikiem przed „Ekonomikiem”

Data publikacji: 30 sierpnia 2013

Zakończył się remont chodnika przy ulicy Sobieskiego w Tarnowskich Górach na odcinku od skrzyżowania z ulicą Strzelecką do wjazdu do byłego budynku banku. Realizatorem zadania był Powiat Tarnogórski. Wyremontowany chodnik ma łącznie 165 metrów długości oraz 658 metrów kwadratowych powierzchni. Nawierzchnię chodnika wykonano częściowo z kostki betonowej stylizowanej płukanej a częściowo z kostki betonowej typu holland. Dodatkowo przy szkole zamontowano, na długości 28 metrów, bariery oddzielające pas ruchu pieszych od jezdni. Wykonawcy prac to Przedsiębiorstwo Robót Drogowych i Budowlanych „KABUD” z Tarnowskich Gór oraz brygada remontowa Zarządu Dróg Powiatowych w Tarnowskich Górach. Koszt remontu wyniósł 90 tysięcy złotych brutto.