Logotyp Ucze sie w TG

Spod tarnogórskiego ratusza przez Lasowice i Chechło aż do Świerklańca. Taką trasę przemierzyli w sobotę na rowerach uczestnicy IV Tarnogórskiego Integracyjnego Rajdu Rowerowego Osób Niepełnosprawnych. Organizatorem rajdu był jak co roku Marek Breguła i Rada Dzielnicy Śródmieście Centrum. Imprezę otworzyli wspólnie: starosta Lucyna Ekkert, burmistrz Tarnowskich Gór Arkadiusz Czech, burmistrz Kalet Klaudiusz Kandzia i wójt Świerklańca Kazimierz Flakus. Na rowerach zasiadło tym razem pół setki małych i dużych cyklistów.