Uniwersytet Trzeciego Wieku zaprasza na zajęcia!

Data publikacji: 10 września 2013

Tarnogórski Uniwersytet Trzeciego Wieku zaprasza seniorów na zajęcia. Zapisy prowadzone będą od 16 do 25 września w godzinach od 11.00 do 13.00 w holu Tarnogórskiego Centrum Kultury. Inaugurację roku akademickiego zaplanowano na 30 września br., także w TCK. O zgłoszenie się w ramach wspomnianych zapisów proszeni są również wszyscy dotychczasowi członkowie stowarzyszenia Uniwersytet Trzeciego Wieku, którzy do czerwca nie potwierdzili kontynuacji udziału w zajęciach.

Zajęcia na Uniwersytecie Trzeciego Wieku to szansa dla seniorów na zdobycie wiedzy i nowych przyjaciół, naukę języków obcych, zwiedzenie różnych zakątków naszego kraju, a także na poprawę aktywności fizycznej. Dzięki udziałowi z zajęciach UTW wiele osób odkryło sens życia wieku emerytalnego. Uniwersytet swoją działalność prowadzi od 2007 roku, skupiając obecnie aż. 350 członków zrzeszonych oraz liczne grono mieszkańców naszego powiatu, którzy są członkami niezrzeszonymi.

Zdjęcia pochodzą z wycieczki słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku do Wrocławia.