Pozwolenie na przebudowę oraz zmianę sposobu użytkowania hali magazynowej i placu składowego na stację demontażu pojazdów w Tarnowskich Górach przy ul. Towarowej

Data publikacji: 17 września 2013

Starosta Tarnogórski zawiadamia, że na wniosek firmy OLKAR RECYKLING z siedzibą w Tarnowskich Górach przy ul. Towarowej 15, wydano decyzję administracyjną numer 1256/13 z dnia 3 września 2013 r. udzielającą pozwolenia na przebudowę oraz zmianę sposobu użytkowania hali magazynowej i placu składowego na stację demontażu pojazdów wycofanych z eksploatacji w Tarnowskich Górach przy ul. Towarowej, na działce numer 2445/90.
Więcej na stronach BIP:

Więcej na stronach BIP: