Bezpieczeństwo podczas imprez sportowych – debata

Data publikacji: 19 września 2013

Debata społeczna dotycząca organizacji imprez sportowych i poprawy bezpieczeństwa na obiektach sportowych odbyła się 18 września w Starostwie Powiatowym. Organizatorem przedsięwzięcia była Komenda Powiatowa Policji w Tarnowskich Górach przy współudziale Starostwa Powiatowego. Wystąpienia oraz prezentacje multimedialne dotyczące bezpieczeństwa podczas imprez sportowych przygotowali funkcjonariusze Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach oraz Komendy Powiatowej Policji w Tarnowskich Górach. W debacie udział wzięli: prezesi klubów sportowych z terenu powiatu tarnogórskiego, wójtowie i burmistrzowie gmin powiatu, przewodniczący rad gmin, strażacy i oczywiście policjanci. Zarząd Powiatu reprezentował na spotkaniu wicestarosta Andrzej Elwart.