Starosta Lucyna Ekkert zagra w przedstawieniu Lady Robin Hood!

Data publikacji: 20 września 2013

Przygotowania do wystawienia spektaklu „Lady Robin Hood” idą pełną parą. Aktorzy, a wśród nich: Lucyna Ekkert – starosta tarnogórski, Małgorzata Handzlik – poseł do Parlamentu Europejskiego, Aleksandra Gajewska – wicemarszałek województwa śląskiego, Jacek Brzezinka – poseł na Sejm RP, Stanisław Korfanty – prezydent Piekar Śląskich oraz piłkarz Górnika Zabrze Stanisław Oślizło, ćwiczą swoje role w ramach prób odbywających się w Teatrze Nowym w Zabrzu.

„Lady Robin Hood” to spektakl, z którego dochód przeznaczony zostanie na cele charytatywne. Inicjatorką i pomysłodawczynią przedsięwzięcia jest europosłanka Małgorzata Handzlik. Wśród aktorów zobaczymy m.in. .
Dochód z biletów zostanie przeznaczony na wsparcie Fundacji Pomocy Dzieciom Ulica oraz Stowarzyszenia „Modlitwa i czyn”. Przedstawienie swoim honorowym patronatem objęła Anna Komorowska, małżonka Prezydenta RP. Przedstawienie zobaczyć można będzie 22 września (niedziela) o godz. 16.00 oraz 20.00 w Teatrze Nowym w Zabrzu. Bilety – cegiełki, w cenie 50 zł można nabyć w kasach Teatru oraz w siedzibach Stowarzyszenia „Modlitwa i czyn” i Fundacji Ulica.
Serdecznie zapraszamy na spektakl!

Więcej informacji o akcji oraz zabrzańskim przedstawieniu znajdziecie Państwo w załącznikach. Zdjęcia z prób do spektaklu pooglądać można na stronie Dziennika Zachodniego.