Starosta Lucyna Ekkert zagrała w przedstawieniu Lady Robin Hood!

Data publikacji: 23 września 2013

Miłość, wartka akcja, elementy wątków sensacyjnych i gangsterskich. A na dodatek wspaniały charytatywny cel. Spektakl kostiumowy „Lady Robin Hood”, w którym zagrała między innymi starosta Lucyna Ekkert, wystawiony został w niedzielę 22 września aż dwukrotnie na deskach Teatru Nowego w Zabrzu. Wśród aktorów zobaczyć można było także m.in.: Małgorzatę Handzlik – poseł do Parlamentu Europejskiego (pomysłodawczynię przedsięwzięcia), Aleksandrę Gajewską – wicemarszałek województwa śląskiego, Jacka Brzezinkę – posła na Sejm RP, Stanisława Korfantego – prezydenta Piekar Śląskich oraz legendarnego piłkarza Górnika Zabrze Stanisława Oślizło.
Dochód z biletów przeznaczony zostanie na cele charytatywne, a dokładnie wsparcie Fundacji Pomocy Dzieciom Ulica oraz Stowarzyszenia „Modlitwa i czyn”. Przedstawienie swoim honorowym patronatem objęła Anna Komorowska, małżonka Prezydenta RP.

Zdjęcia: Jarosław Ślepaczuk