Nowa winda w DPS-ie

Data publikacji: 24 września 2013

Nową windę przystosowaną dla osób niepełnosprawnych oddano do użytku w Domu Pomocy Społecznej „Przyjaźń” w Tarnowskich Górach. W ramach zrealizowanych prac dokonano m.in. demontażu istniejącego dźwigu, modernizacji szybu i maszynowni, montażu nowej windy. Zapewniono też oświetlenie szybu i maszynowni oraz zasilania dźwigu zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami. Wykonawcą zadania był Zakład Dźwigowy w Pyskowicach. Koszt zrealizowanej inwestycji to 147 960,00 zł brutto.