Promocja na lotnisku

Data publikacji: 4 października 2013

Do końca roku potrwa prezentowana w Terminalu B Międzynarodowego Portu Lotniczego w Pyrzowicach wystawa zdjęć najciekawszych atrakcji turystycznych i zabytków Powiatu Tarnogórskiego. Wcześniej ekspozycja, będąca inicjatywą Wydziału Strategii, Promocji i Sportu Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach, gościła m.in. w Górnośląskim Centrum Rehabilitacji „Repty” oraz w Parku Wodnym w Tarnowskich Górach. Na ekspozycję składają się piękne fotogramy, a także zdjęcia lotnicze, które mamy nadzieję, zachęcą odwiedzających lotnisko turystów do bliższego przyjrzenia się atrakcjom i urokom naszego powiatu.