Z kolorowanką do przedszkoli

Data publikacji: 7 października 2013

Promocja powiatowej kolorowanki prezentującej zamki i pałace powiatu tarnogórskiego wróciła do przedszkoli. 7 października pracownicy Wydziału Strategii, Promocji i Sportu naszego Starostwa Powiatowego – Michał Kampa i Mirosław Ogiński (autor rysunków zamieszczonych w publikacji) odwiedzili aż cztery tarnogórskie przedszkola – w Opatowicach, Strzybnicy, Rybnej i Pniowcu, by obdarować kolorowanką najmłodszych mieszkańców powiatu. Dzieci miały okazję dowiedzieć się, gdzie dokładnie znajdują się interesujące zabytki oraz dostać na własność kolorowankę. Teraz mogą nie tylko ją pokolorować, ale też w przyszłości z rodzicami zobaczyć na żywo nasze zamki i pałace.