Barszcz ukraiński Stanisława Zająca

Data publikacji: 10 października 2013

W ramach realizowanego przez Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach projektu „Tarnogórski od kuchni” powstał kolejny, piąty już, materiał filmowy. Tym razem barszcz ukraiński gotował dla nas Stanisław Zając – dyrektor Centrum Kultury Śląskiej. „Tarnogórski od kuchni” to tytuł cyklu filmików promujących sztukę kulinarną. Potrawy przygotowywać będą między innymi znane osoby oraz koła gospodyń wiejskich z terenu naszego powiatu.

Filmy oglądać można na stronie internetowej www.tarnogorski.pl i facebookowym profilu Starostwa Powiatowego. Zapraszamy!

TARNOGÓRSKI OD KUCHNI – „Barszcz ukraiński”