Z myślą o dzieciach – kącik do zabawy

Data publikacji: 14 października 2013

Od dziś dzieci przychodzące z rodzicami do Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach nie muszą się już nudzić. Czeka na nie ładnie urządzony kącik do zabawy, wyposażony w stoliki, krzesła, zabawki, kolorowy dywanik, tablicę do pisania, kredki i edukacyjne kolorowanki pokazujące zamki i pałace powiatu. Kącik dla maluchów znajduje się na parterze budynku przy ulicy Karłuszowiec 5. Wkrótce w Starostwie Powiatowym zainstalowane zostaną również przewijaki. Znajdą się łazienkach na parterze budynku przy ul. Karłuszowiec 5 oraz przy ul. Sienkiewicza 16.